www.cvonline.hu

Statisztikai folyamatszabályozó gyakornok

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1025001

Feladatok:

  • Statisztikai szoftver jogosultságainak felügyelete, karbantartása
  • SPC (statistical process control) szabályozókártyák létrehozása és módosítások beállítása
  • SPC adatbanki szűrések, rendezések, statisztikák készítése
  • A szabályozókártyák használatának oktatása
  • Segédkezés speciális vizsgálatok kidolgozásában és kiértékelésében
  • Mérési eredmények statisztikai kiértékelése (hibaanalízis)
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Műszaki szemlélet, beállítottság
  • Alap szintű statisztikai ismeretek (leíró statisztika, következtető statisztika)
  • Jó szoftveres problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Juttatások:
  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatása
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

  • Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat. E-mailed tárgya legyen: RB_STAT_trainee

Munkavégzés helye:
  • Hatvan

Egyéb információk:
Munkaidő: Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között) Legalább 12 hónapos gyakornoki idő vállalása