www.cvonline.hu

Station Service Agent / Export-Import Ügyintéző

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Federal Express Corporation (FedEx) a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módón teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte. Munkáltatóként az Emberek-Szolgáltatás-Profit filozófiának megfelelően a FedEx elkötelezett a munkavállalók elégedettsége mellett.  Jelenleg a Vecsésen működő operációs osztályunkra keresünk Export-Import Ügyintézőt, határozott idejű munkaszerződéssel.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Küldemények különféle adminisztrációja
  • Küldemények szkennelése
  • Import- és export szortírozásban, feldolgozásban való részvétel

Elvárások:

  • Angolnyelv-tudás az állás betöltéséhez szükséges,
  • Futárszolgálatnál, raktározásban szerzett tapasztalat előny

Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Vecsés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Régió Budapest, Pest