www.cvonline.hu

Statikus tervező

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres

Statikus tervezőt

budapesti munkahelyre

Feladatok:

  • távközlési építmények tervezése, tervrajzok, tervdokumentációk készítése
  • acél tartószerkezetek önálló tervezése
  • acélszerkezeti gyártmánytervek készítése
  • statikai számítások készítése
  • műszaki bejárások
  • műszaki felmérések készítése
  • meglévő szerkezetek statikai ellenőrzése

Elvárások:

  • Építőmérnök végzettség
  • tartószerkezeti tervezői jogosultság
  • AutoCad ismeretek
  • AxisVm ismerete
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos

Előnyök:

  • távközlési szerkezetek tervezésében szerzett jártasság
  • MathCad ismerete

Fényképes magyar nyelvű pályázatokat fizetési igény és a pozíció megjelöléssel a következő e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő