www.cvonline.hu

Statikus tervező

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Miskolci telephelyű vállalkozás

statikus tervezőt

keres

Feladatok:

  • Acél- és vasbeton szerkezetek méretezése, gyártmánytervezése.
  • Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe.
  • Kivitelezések folyamatos kiszolgálása tervezői utasításokkal és részlet megoldásokkal.

Követelmények:

  • Építészmérnöki vagy építőmérnöki diploma
  • Tartószerkezeti tervezői jogosultság
  • Építőipari tervezés területén szerzett, minimum 5 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • CAD programok, AXIS ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  •  Idegen nyelv ismerete (angol vagy német)

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Stabil vállalati háttér, versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú foglalkoztatás
  • Kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő