www.cvonline.hu

Stancoló, lézervágó gépkezelő - NÉMET nyelvtudással

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 910650

Gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • termelésben résztvevő gépek kezelése, gépkezelők támogatása,
  • gépek működésének biztosítása a gyártási hatékonyság és minőség figyelembevételével,
  • munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályok betartása,
  • géphibák ellenőrzése és javítása.
Elvárások:
  • NÉMETORSZÁGI MUNKAVÁLLALÁS,
  • szakmunkás végzettség,
  • gépkezelői tapasztalat,
  • gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajz olvasási, mérési és alkatrész ismeretek,
  • alapfokú, társalgási szintű NÉMET nyelvtudás,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés.
Előny:
  • CNC végzettség és tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú magyarországi és németországi alkalmazás,
  • fejlődési és továbbképzési lehetőséggel,
  • versenyképes bérezés megegyezés szerint,
  • szállástámogatás biztosítunk,
  • azonnali munkakezdés.
Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös
Egyéb:
  • Munkavégzés: többműszakos munkarendben
Kapcsolat:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gyöngyös