www.cvonline.hu

Stancoló gépmester (Debrecen) (INTS/3/5)

  • A hirdetés 619 napja lejárt

Stabil hátterű multinacionális nyomdaipari partnercégünk debreceni termelőüzeme számára keresünk tapasztalt gépmestereket az alábbi pozícióba. Várjuk további nem stancoló- tapasztalt gépmesterek jelentkezését is.

Feladatok:

  • Ütemtervek, munkautasítások és többoldalú specifikációk értelmezése, stancológép szakszerű beállítása, működtetése az ügyfél igényének megfelelően.
  • Felhasznált alapanyagok, működéssel kapcsolatos adatok pontos nyomon követése.
  • Azonos gépen dolgozó kollégák munkájának koordinálása.
  • Termelési határidők betartása.
  • Folyamatos hatékonyságjavítás, minőségügyi szempontoknak megfelelő munkavégzés.
  • Szoros együttműködés a nyomdai műszakvezetővel
  • Műszakos munkavégzés

Elvárások:

  • Legalább középiskolai végzettség
  • Legalább 2 év releváns munkatapasztalat (nyomdaiparban szerzett, Heidelberg stancológép használatában való jártasság)
  • Műszaki hozzáértés, szaknyelv ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tréningek, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag: bér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő