www.cvonline.hu

Stancoló gépkezelő operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1027499

Gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére
Feladatok:

  • Termelésben résztvevő gépek kezelése, gépkezelők támogatása
  • Gépek működésének biztosítása a gyártási hatékonyság és minőség figyelembevételével
  • Géphibák ellenőrzése és javítása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályok betartása

Elvárások:
  • Szakmunkás végzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási, mérési és alkatrész ismeretek
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali munkakezdés
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • CNC végzettség és tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: • Gyöngyös

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Heves