www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 993660
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk intelligens üzleti megoldásokat szolgáltató IT vállalat. Olyan nagyvállalati portálrendszereket fejlesztenek, amelyekkel megrendelőik értékesebb üzleti partnerré válnak ügyfeleik szemében. Referenciáik között vezető nagyvállalatok szerepelnek, többek között a MOL, MAVÍR, Szerencsejáték Zrt, AEGON, Fundamenta, UNIQA, BKK Közút, ELMŰ, AEEK stb.
Kiváló szakember gárdájuknak köszönhetően ők is Liferay Platinum partneri fokozattal rendelkező vállalat Közép-Európában.

Szakértő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba
       SRUM PRODUCT OWNER (E-W02)
Feladatok:
  • követelmények felmérése, egyeztetése a stakeholderek bevonásával
  • közreműködés a termék vízió létrehozásában
  • user storyk készítése, termék backlog tételeinek megfogalmazása
  • a backlog kezelése, tételeinek sorba rendezése az ügyféllel egyeztetve
  • folyamatos egyeztetés a fejlesztőcsapattal annak érdekében, hogy minden csapattag számára egyértelmű legyen, milyen feladatok elvégzése szükséges a kitűzött célok eléréséhez
  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel/partnerekkel

A feladatok betöltéséhez szükséges:
  • felsőfokú végzettség
  • informatikai projektekben szerzett legalább 3 éves tapasztalat (projektvezető/projectmenedzser/product owner), ebből legalább 2 év scrum product owner szerepkörben
  • agilis szemlélet és módszerek ismerete
  • aktív munkanyelv-szintű angol nyelvismeret
  • önállóság, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos személyiség

Előnyök:
  • rendelkezel folyamatmenedzser, üzleti elemző vagy rendszerszervező munkakörökben szerzett tapasztalattal
  • dolgoztál már portálfejlesztési projektben
  • gyakorlott felhasználója vagy folyamatmodellező eszközöknek (ARIS, Visio, Lucidchart)
  • tapasztalatod van felhasználói felületek tervezésében
  • rendelkezel Certified Scrum Product Owner vagy Scrum Master képesítéssel

Amit kínálunk:
  • rugalmas időbeosztás
  • magas színvonalú munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő, változatos munka
  • biztos, versenyképes jövedelem

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest XI. kerület (kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel, nem parkoló övezet), heti 40 óra
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió