www.cvonline.hu

SQL szerver üzemeltető (QS-6331)

  • A hirdetés 516 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra.

Holdingtársaságunk magyarországi csapatába keresünk SQL Szerver Üzemeltető kollégát.

Feladatok:

• Microsoft platformon futó üzleti alkalmazások, illetve MS SQL 2008/2014 adatbázis környezet üzemeltetése, támogatása
• SQL 2012/2014 szerver üzemeltetése
• SQL adatbázis mentés / visszaállítás
• SQL profiler használata
• SQL reporting konfigurálása, alkalmazása
• SQL data collection konfigurálása, alkalmazása
• Transact-SQL ismerete
• Sharepoint Üzemeltetés
• SQL problémák hibakeresése
• Powershell script nyelv ismerete

Elvárások:

• Szakirányú végzettség
• Legalább 2-4 év tapasztalat alkalmazás- és adatbázis-üzemeltetés területén (Microsoft platformon futó alkalmazások MS SQL adatbázis környezetben)
• Windows 2008R2/2012 Server és MS SQL 2008/2014 Server ismerete és üzemeltetési gyakorlata
• MS Windows kliens magas fokú ismerete
• Hálózati ismeretek

Előny:

• MS CRM üzemeltetési vagy ERP üzemeltetési tapasztalat
• Dynamics AX 2012 R2 alkalmazás ismerete (telepítés, konfiguráció)
• TFS – Team Foundation Server ismerete
• Sharepoint üzemeletetés

Amit kínálunk:

• Fiatalos csapat, kiváló munkakörnyezet
• Kihívásokkal teli feladatok
• Versenyképes fizetés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol