www.cvonline.hu
SQL paraméterező fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.04.13.
Jelentkezési határidő: 2017.04.21.
Hirdetés azonosító: 1016044
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára keresünk MSSQL fejlesztő pozícióba új munkatársat!

Feladatok

  • XML nyelven történő paraméterezés és programozás a vállalat Effector nevű keretrendszerében
  • Megfelelő dokumentációk elkészítése
  • Elvárások

  • MS SQL adatbáziskezelő, SQL programozás legalább kezdőszintű ismerete -pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Bármilyen programnyelvben jártasság.
  • Nyitott az új technológiák megismerése iránt.
  • Képes munkáját konstruktívan és nagyfokú önállósággal, de a többi csapattaggal együttműködve végezni.
  • Előnyök

  • Legalább középfokú és beszédképes angol nyelvismerettel rendelkezik
  • Gyors tanulási képesség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió