www.cvonline.hu

SQL fejlesztő

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Szoftverfejlesztésre és tanácsadásra specializálódott partnercégünk keres új munkatársakat lendületes csapatába. Ha szeretnél egy kellemes csapatban, stabil ügyfélkörrel rendelkező cégnél fejlesztési projektekben részt venni és

akár közvetlen kapcsolatban lenni az ügyfelekkel akkor jelentkezz!

Feladat:

  • Az ügyfélkezelési és sales rendszer új- és már meglévő moduljainak fejlesztése.
  • Ügyféligények feldolgozása, specifikációja
  • Felmerülő problémák kreatív megoldása.

Elvárások:

  • Általános SQL ismeretek
  • Fejlesztési tapasztalat MS SQL-ben
  • Tapasztalat webfejlesztésben (Javascript, HTML, CSS)

Előnyt jelent:

  • XML tapasztalat
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Felhasználó centrikus gondolkodásmód
  • Tapasztalat desktop alkalmazások fejlesztésében
  • Más fejlesztési nyelvben/ platformon való tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Rövid időn belül akár kisebb csapatot is lehetne irányítani
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Jó csapatot
  • Rugalmasságot

A munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Kapcsolattartó:

Fekete Kinga

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Üzleti Elemző

GIRO Zrt.

A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatároz...
Budapest, Pest

IS Segregation of Duties Lead

DIAGEO Üzletviteli Szolgáltatások Kft.

IS Segregation of Duties Lead Diageo is the wor...

Call Center Operátor (Referenciaszám: PJ4689)

Pannonjob Kft.

Multinacionális ügyfélkörrel rendelkező, telek...