www.cvonline.hu

SQL fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1095219

Autóalkatrészek kereskedésével foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk SQL fejlesztőt.

Feladatok:

- Ad-hoc lekérdezések írása
- Meglévő lekérdezések átírása tárolt eljárásokká
- Fejlesztők által írt lekérdezések optimalizálása
- Adatbázis karbantartási folyamatok elvégzése
- Eseti teljesítményproblémák okának felderítése, megoldása
- Adatbázis-szintű jogosultságok kezelése

Elvárások:

- Legalább 2 év adatbázis adminisztrátori tapasztalat Microsoft SQL-ben
- Lekérdezés-optimalizálásban szerzett gyakorlati tapasztalat
- Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
- Jó kommunikációs készség
- Szakmai angol nyelvismeret dokumentációk megértéséhez

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
- Modern, kulturált környezet
- Része lenni egy összetartó, fiatalos csapatnak

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján