www.cvonline.hu

SQL fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.

Pozíció leírása / Job description

Autóalkatrészek kereskedésével foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk SQL fejlesztőt.

Feladatok:

- Ad-hoc lekérdezések írása
- Meglévő lekérdezések átírása tárolt eljárásokká
- Fejlesztők által írt lekérdezések optimalizálása
- Adatbázis karbantartási folyamatok elvégzése
- Eseti teljesítményproblémák okának felderítése, megoldása
- Adatbázis-szintű jogosultságok kezelése

Elvárások:

- Legalább 2 év adatbázis adminisztrátori tapasztalat Microsoft SQL-ben
- Lekérdezés-optimalizálásban szerzett gyakorlati tapasztalat
- Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
- Jó kommunikációs készség
- Szakmai angol nyelvismeret dokumentációk megértéséhez

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
- Modern, kulturált környezet
- Része lenni egy összetartó, fiatalos csapatnak

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -