www.cvonline.hu

SQL fejlesztő

  • A hirdetés 258 napja lejárt

1998-ban alapított, magyar tulajdonban lévő, alapvetően pénzintézeti, befektetési szolgáltatói rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház budapesti telephelyére keres

munkatársat.

Az új munkatárs feladatai:

  • pénzügyi alkalmazások backend rendszereinek fejlesztése, forráskód megfelelő kommentezése, dokumentálása
  • tanácsadási projektekben való részvétel
  • tesztelők és esetenként felhasználók támogatása
  • feltárt hibák javítása, nyomon követése, előírásoknak megfelelő dokumentálása

Az ideális jelölt:

  • SQL nyelvet ismeri, legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezik
  • középszintű angol nyelvtudással bír, elsősorban írásban, és szövegértésben
  • kreatív és felelősségteljes személyiség
  • megbízható
  • kiváló problémafelismerő
  • képes a gyors fejlődésre, önképzésre és mások támogatására

Előnyt jelent:

  • felsőfokú, lehetőleg informatikai, matematikai, fizikusi végzettség, vagy végzős hallgató
  • IBM Informix vagy DB2 vagy Oracle vagy MSSQL ismeret
  • Java, Grails (vagy egyéb MVC alapú web alkalmazás keretrendszer)
  • SOAP és/vagy REST/JSON ismeret
  • Objektumorientált adatbázisok használata

Ha Ön

  • nyitott a változatos, bonyolult feladatokra,
  • magas színvonalon, gyorsan képes ezeket a feladatokat önállóan elvégezni,
  • szeretne
    • folyamatosan újabb ismeretekre szert tenni, és képes ezeket az ismereteket gyorsan elsajátítani,
    • egy fiatal, jó hangulatú csapatban, annak hasznos tagjaként, elsőrangú körülmények között dolgozni,

Jelentkezzen az alábbi e-mail címen, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a pozíció megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol