www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    SQL DBA adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.06.26.
lejárt

A SWICON Zrt.

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője, folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk hazai és nemzetközi ügyfeleinket informatikai céljaik megvalósításában.  Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket fejlesztő csapatába keres

SQL DBA adminisztrátor

munkatársakat.

Feladatai:

  • MSSQL adatbázis- és webszerverek karbantartása, adminisztrációja, monitorozása
  • Új programverziók tesztelése és élesítése
  • Napi rutin feladatok: ellenőrzések, mentések stb.
  • Jogosultságkezelés
  • Infrastruktúra fejlesztésre javaslatok
  • Kollégák támogatása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év széleskörű MSSQL DBA tapasztalat (általános karbantartás, script készítés, mentés, monitorozás)
  • Gyakorlat webszerver technológiákban (IIS, HTTP)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás  (napi használat!)
  • Csapatjátékos attitűd
  • Proaktivitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Új ismeretek elsajátítására való nyitottság
  • 15:00- 24:00-es munkarend vállalása

 Előny:

  • .NET programozási tapasztalat
  • MongoDB ismeret
  • Windows szerver környezetben szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP, DNS)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Piacvezető cég stablitása
  • Versenyképes juttatási csomag

Kategória
IT / Informatika
Régió