www.cvonline.hu

SQE Minőségbiztosítási mérnök - beszállítói terület

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Multinacionális partnerünk az ipar egyik piacvezető gyártója folyamatosan bővül, fejlődik. A beszállítói kör fejlesztésének biztosítására keressünk új munkatársukat az alábbi most megnyíló pozícióba

SQE MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - BESZÁLLÍTÓI TERÜLET

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Beszállítói értékelések: felmérés, audit, teljesítményértékelés, kapacitás felmérés
Javító intézkedések bevezetése illetve ellenőrzése
Beszállító fejlesztési akciók koordinálása
Beszállítókkal való kapcsolattartás
A beszállítói PPAP folyamat támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Gyártó környezetben, autóipari területen szerzett min. 4-5 év releváns tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség
Munkanyelv szintű angol nyelvtudás
APQP, PPAP folyamat ismerete és gyakorlata
SPC ismerete
Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés

ELŐNY:

Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Komárom-Esztergom megye

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes juttatási csomag
Innovatív feladatok

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1187 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő