www.cvonline.hu

SQE MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1110491

Megbízónk Vác-Balassagyarmat térségében működő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SQE MÉRNÖK

Feladatok

  • Látogatja és kiértékeli a potenciális új beszállítókat
  • Napi kapcsolattartás a nagynyomású öntvénybeszállítókkal
  • Kihelyezett mérnökként a beszállítók telephelyén személyesen képviseli a céges elvárásokat
  • Elősegíti az APQP folyamatot a beszállítókkal és a termékfejlesztő csapattal
  • Fejleszti az öntvénybeszállítókat

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (termelés, minőségügy, mérnökség)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • Munkavállaló-barát környezet
  • Fejlődés elősegítése és támogatása

A munkavégzés helye

Vác-Balassagyarmat térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQE MÉRNÖK, Vác-Balassagyarmat térsége

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678