www.cvonline.hu

SQE BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 850079

Link megjelenítéseimages/editor/1326381247.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező járműipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Termékbevezetés támogatása a beszállítónál (új és áttelepített termék egyaránt)
  • Aktív együttműködés a termékfejlesztés során (NPI — New product introduction) házon belül és a beszállító bevonásával
  • Aktív együttműködés a beszállítók közötti termékáttelepítés során
  • Beszállítófejlesztés, kiemelten a minőség, folyamat és alkalmazott módszerek területén
  • A stratégiai beszerzés támogatása, új beszállító keresés és jóváhagyás folyamatban (rendszeraudit is)
  • Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat minőségi rendszerek alkalmazásában (például TPS, 5S, 6-Sigma)
  • Többéves beszállító fejlesztési tapasztalat
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

ELŐNYT JELENT

  • SQE tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQE BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGFEJLESZTŐ MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése