www.cvonline.hu

SQE - Beszállítói minőségfejlesztő mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.28.
Hirdetés azonosító: 849255

Partnerünk egy multinacionális gyártó vállalat, amely számára Beszállítói Minőségfejlesztő Mérnök kollégát keresünk.

Feladatok:

- Termékbevezetés támogatása a beszállítónál (új és áttelepített termék egyaránt)
- Aktív együttműködés a termék fejlesztés során (NPI-New product introduction) házon belül
és a beszállító bevonásával
- Aktív együttműködés a beszállítók közötti termékáttelepítés során
- Beszállítófejlesztés, kiemelten a minőség, folyamat és alkalmazot t módszerek területén
- A stratégiai beszrzés támogatása új beszállító keresés és jóváhagyás folyamatban
(rendszeraudit is)
- Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
- Gyakorlati tapasztalat minőségi rendszerek alkalmazásában (például TPS, 5S, 6-Sigma)
- Többéves beszállító fejlesztési tapasztalat
- Önálló és eredményorientált munkavégzés
- Kiemelkedő kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú lehetőség
- Kiváló munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a