www.cvonline.hu

SQD - Szállítói minőségbiztosítási mérnök

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.25.
Hirdetés azonosító: 853959

Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk minőségbiztosítási területre mérnök munkatársat.

Feladatok:

- Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal
- A beszállítóktól érkező termékekkel fellépő probléma esetén javító intézkedések kezdeményezése, végrehajtásuk ellenőrzése
- Reklamációs intézkedések
- Beszállítói követelmények és minőségmutatók kommunikálása a szállítók felé, teljesítményük mérése
- Szállítói auditok tervezése, végrehajtása
- A beszállítók minőségbiztosítási rendszerének értékelése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Minőségügy területén termelő vállalatnál szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
- Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Rugalmasság, mobilitás, teammunkában való együttműködési készség, kiváló kommunikációs készség
- Előny: autóipari szabványok ismerete, auditori tapasztalat/képesítés

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag
Folyamatosan fejlődő, nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a