www.cvonline.hu

SQD (supplier quality development) mérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 410226

Járműrendszerek gyártásában és fejlesztésében piacvezető szerepet betöltő Ügyfelünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új kollégát.

Feladatok:
  • termékbevezetés támogatása a beszállítónál (új és áttelepített termék egyaránt)
  • aktív együttműködés a termékfejlesztés során (NPI-new product introduction)házon belül és beszállítói bevonásával
  • aktív együttműködés a beszállítók közötti termék-áttelepítés során
  • beszállító-fejlesztés, kiemelten a minőség, folyamat és alkalmazott módszerek területén
  • a stratégiai beszerzés támogatása az új beszállító keresési és jóváhagyási folyamatban (rendszeraudit is)
  • nemzetközi együttműködés a társgyárakkal
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • német nyelvtudás előny!
  • gyakorlati tapasztalat minőségi rendszerek alkalmazásában (pl. TPS, 5S, 6-Sigma)
  • többéves beszállító fejlesztési tapasztalat
  • önálló és eredményorientált munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
Előny:
  • gyakorlati tapasztalat a műanyagfeldolgozás terén és/vagy hideg/meleg alakítás technológiákban
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődés, új kihívások,
  • hosszú távú munka egy lendületes, fiatalos csapatban,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés egy high-tech szektorban működő cégnél,
  • színvonalas, modern környezet,
  • stabil jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió