www.cvonline.hu

SQD mérnök

  • A hirdetés 962 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk SQD mérnököt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:

Feladatok:

  • Új alapanyagok bevezetése kapcsán a projekt team aktív tagjaként teljes körű támogatás nyújtása beszállítói minőségügyi oldalról a projekt korai fázisától kezdve egészen az SOP-ig
  • Beszállítói emelt szintű termék minőségtervezési (APQP) folyamat koordinálása, szükség esetén szakmai támogatás nyújtása
  • Szakmai támogatás nyújtása beszállítói próbagyártás, elsődarab gyártás során, üzemi körülmények közti teszt (Run@Rate) elvégzése beszállítóknál
  • A beszállítói teljesítmény folyamatos nyomon követése, képességek ellenőrzése
  • Beszállítókkal kapcsolatos minőségmutatók folyamatos fejlesztése, javítása, a kritikus beszállítói problémák megoldása
  • Beszállítói auditok szervezése előkészítése, levezetése, dokumentálása, intézkedések követése
  • Szisztematikus beszállító-fejlesztési akciók és programok összeállítása és teljes körű lebonyolítása

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási szakirány előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben, autóipari cégnél, minőségbiztosítási területen, hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Autóipari szabványok, minőségkövetelmények, folyamatok ismerete (ISO/TS16949, VDA APQP, PPAP, 8D, FMEA)
  • VDA 6.3 és/vagy ISO/TS 16949 auditori képesítés és néhány éves tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott fellépés
  • Rugalmasság
  • Probléma megoldó képesség
  • Konfliktuskezelés

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Új termék bevezetésében, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: P01Bfm

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés