www.cvonline.hu

SQD MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1010489

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SQD MÉRNÖK

Feladatok

  • Beszerzők támogatása új beszállítók keresésében
  • Rendszeres értékelés és visszajelzés az SQA részére az anyagcsoport céljairól, eredményeiről
  • Potenciális és meglévő beszállítók fejlesztése
  • Beszállítók auditálása
  • APQP folyamat felügyelete
  • Új termék „elsőminta” felügyelete a beszállítónál

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, kohómérnök)
  • Gyakorlati tapasztalat a beszállítói minőség-menedzsment valamint a minőségbiztosítási auditálás területén
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office és SAP tudás
  • ISO 9001 alapos ismerete
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQD MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország