www.cvonline.hu
SQD mérnök - Minőségbiztosítási támogató
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.12.
Jelentkezési határidő: 2014.09.16.
Hirdetés azonosító: 806569
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező a gépgyártás területen tevékenykedő szigetszentmiklósi székhelyű Megbízónk számára keresünk

Feladatok:
- Megrendelt anyagok minőségügyi ellenőrzése, kontrollálása
- A rögzített hibák ellenőrzése, dokumentálása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal
- Folyamatos kapcsolattartás a belső osztályokkal, támogató szervezetekkel
- Termelés-tervezés-beszerzés támogatása
- Az anyag/logisztikai folyamatokhoz kapcsololódó adminisztráció

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények
- Lezárt felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előnyt jelent)
- Középfokú aktív nyelvtudás mind szóban és írásban
- Adminisztrációban és kapcsolattartásban (partnerekkel, ügyfelekkel, beszállítókkal stb.) szerzett gyakorlat
- Műszaki rajz ismeret és olvasás
- Pontos, precíz munkavégzés
- Erős számítógépes ismeret
- SAP ismeret előny
- Proaktív személy
- Önálló munkavégzésre alkalmas, de cspaatban is jól tud dolgozni
- Gyors problémamegoldó személy