www.cvonline.hu

SQD manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.07.11.
Hirdetés azonosító: 922393

SQD manager

Multinacionális gyártó partnerünk megbízásából várjuk a tapasztalt beszállítói minőségügyi mérnökök, vezetők jelentkezését elsősorban budapesti illetve külföldi munkavégzésre.

Feladatok:

- Alkalmazkodás az SQD vezetés irányelveihez, alapelveihez és eljárásaihoz a beszállítói minőség regionális szinten történő fejlődése érdekében
- Beszállítók és stratégiai partnerek azonosítása, minősítése és értékelése
- Az egységgel kapcsolatban álló költségvetések előkészítése és a mindenkori források kijelölése
- Minősítési és beszállítói teljesítmény-mérési rendszerek megalapozása és karbantartása
- Operatív beszállítói kapcsolatok és a vállalati folyamat-irányelvek biztosítása, konfliktusok felismerése és megoldása
- A beszállítói minőség fejlesztésére irányuló szakemberek csapatának vezetése

Elvárások:

- Felsőfokú mérnöki végzettség
- Min. 5 év minőségirányítási területen szerzett tapasztalat (beszállítói oldal preferált)
- Magabiztos ANGOL nyelvtudás (Német előny)
- Microsoft Office ismeretek
- SAP ismeret
- Strukturált gondolkodásmód
- Jó kommunikációs és vezetői készség
- Analitikus képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Nemzetközi környezet
- Kihívásokkal teli feladatkör, fiatalos, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a