www.cvonline.hu

SQD – BESZÁLLÍTÓ- ÉS MINŐSÉGFEJLESZTÉSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 646559

Link megjelenítéseimages/editor/1334060329.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító nagyvállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Tatabánya környékén található gyára  számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Irányítja a beszállító fejlesztési tevékenységet, továbbá a beérkező alkatrész és anyag minőségének értékelését a kiváló beszállítói minőségteljesítmény elérése céljából
  • A beszállító minősítési és jóváhagyási eljárások vezetése az APQP projektek, beszállítói auditok és a javítási tervek végrehajtásának keretében
  • Megfelelő színvonalú első minta értékeléssel a beszállítók és a beszállítók fejlesztésének támogatása
  • A beszállítói folyamatfejlesztési és az új termék bevezetési projektek támogatása
  • A beszállító és beszállított anyag és alkatrészek megfelelő időben és előírt szakmai színvonalon végrehajtott értékelése
  • Alapos beszállító értékeléssel támogatja a beszállítói szerkezet változtatási programját biztosítva hogy a vevő és a gyártás minőségi követelményei teljesüljenek
  • Javító intézkedési tervek kidolgozása és megvalósítása a vevők és a gyártó üzem minőségi kifogásainak megoldására
  • Aktív részvétel a beszerzési stratégia kidolgozásában és fejlesztésében a beszerzési teammel együttműködve
  • Elősegíti és támogatja a beszállítói minőség folyamatos fejlesztését, a ciklus idők csökkentését, a beszállítói pontosság javítását az egyes funkciókat átfogó team segítségével
  • Elősegíti és támogatja a minőségirányítási rendszer fejlesztését, és az APQP folyamat megvalósítását, a magas kockázatú és új beszállítók esetében, hogy az első minta benyújtás és a minőség elvárások tartósan a megkívánt magas szinten teljesüljenek
  • Irányítja és fejleszti a beszállító értékelés mutatószám rendszerét

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű mérnöki diploma, ideálisan minőségbiztosítási szakirány
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • A minőségbiztosítási folyamatok alapos ismerete
  • Minimum 2 év autóipari szakmai tapasztalat
  • Az autóipari minőségtechnikák (FMEA, PPAP stb.) komoly elméleti ismerete gyakorlati tapasztalattal párosulva
  • Probléma megoldó módszerek ismeretek (Pareto, Ishikawa, 8D, FMEA)
  • Ismeretek és tapasztalat auditok tervezése és végrehajtása terén

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafetéria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQD – BESZÁLLÍTÓ- ÉS MINŐSÉGFEJLESZTÉSI MÉRNÖK, Tatabánya környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése