www.cvonline.hu

SQA Supervisor

  • A hirdetés 1222 napja lejárt
Multinacionális elektronikai termelő vállalat megbízásából keresünk SQA Supervisor munkatársat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:
  • Felelős az LRB területről összegyűjtött gyanús anyagok az MRB területre történő mozgatásának, azok könyvelésének, ellenőrzésének, tesztelésének betartásáról, az ESD szabályok betartásával,
  • Felelős a napi MRB jelentések kitöltésének ellenőrzéséért, és az adatok beviteléért a Paradox adatbázisba,
  • Rendszeres visszacsatolást biztosít a minőségbiztosítási mérnököknek, a termelésnek, a mérnökségnek a jellemző gyártási hibákról,
  • RMA riportok készítése a teszteken bukott, hibás anyagokról, valamint jóváhagyatja azok visszaküldését a beszállítóval és gondoskodik a kiszállításról,
  • Inputokat biztosít a beszerzésnek a javítóanyag rendeléséhez,
  • Felelős az MRB és az IQA területen az ott tárolt anyagok megfelelő kezeléséért, tárolásáért, a beszállítóhoz való rendszeres visszaküldéséért,
  • Felelős a selejtezési folyamat előírásoknak megfelelő végrehajtásáért,
  • A minőségügyi mérnökökkel együttműködve folyamatosan figyeli az MRB készletet, megteszi a szükséges lépéseket a készlet minimalizálásáért. A készlet alakulását heti szinten jelenti a felettesének,
  • Felismeri a fontosságát a vevő megelégedettség biztosításában, akár külső, akár belső vevőről van szó, és úgy lép fel, hogy a legjobb minőségű termékeket, szolgáltatásokat és kommunikációt biztosítsa a vevők számára,
  • A bejövőáru-ellenőrzés munkájának koordinálása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség

Tapasztalat:

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség,
  • Minőségbiztosítási mérnökként eltöltött min. 3 éves szakmai tapasztalat,
  • ISO 9001 és ISO 14001 ismeretek,
  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Magabiztos MS office ismeretek (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs, prezentációs képességek,
  • Analitikus gondolkodás, jó szervező-, és problémamegoldó készség.
  • Képes önállóan és csapattagként is dolgozni, mások munkájáért felelősséget vállalni, valamint prioritási sorrend felállítására a munkájában.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ10ss

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...