www.cvonline.hu

SQA MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 960881

Link megjelenítéseimages/editor/1298886373.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei neves autóipari beszállító cég megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatrásat:

SQA MÉRNÖK

FELADATOK

  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min.2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678