www.cvonline.hu

SQA MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 959065

Link megjelenítéseimages/editor/1364472045.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

SQA MÉRNÖK

FELADATOK

  • Bejövő áru ellenőrzés folyamatának teljes körű felügyelete, fejlesztése
  • Beszállítói eredetű reklamációk kezelése, szoros együttműködés a vevői minőségügyi mérnökökkel és a társosztályokkal (beszerzés, termelés)
  • A beszállítók teljesítményének értékelése, a beszállítói kiválasztásban való részvétel
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, fejlesztési projektek koordinálása
  • Bejövő áru ellenőrök munkájának napi szintű koordinálása

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök előny)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett min. 3 éves gyakorlat (autóipar előny)
  • Minőségirányítási szabványok ismerete (TS 16949, ISO-2859)
  • 8D folyamat készség szintű alkalmazása a beszállítói kommunikációban

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678