www.cvonline.hu

SQA mérnök

  • A hirdetés 824 napja lejárt

Megbízónk egy nemzetközi hátterű vállalatcsoport, amely az autóipar és a megújuló energiaipar számára magas színvonalú elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozik. Jelenleg munkatársat keresünk

SQA mérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • közreműködés új beszállítók kiválasztásában, jóváhagyásában
  • beszállítói auditok végrehajtása,
  • beszállítói eredetű reklamációk kezelése,
  • beszállító fejlesztő programok kitűzése és felügyelete,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, a stratégiai beszerzéssel, fejlesztéssel, termeléssel, raktárral,
  • bejövő áru ellenőrzési tervek felülvizsgálata.

Elvárás:

  • gépészmérnök/villamosmérnök végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • autóipari gyártásban szerzett tapasztalat,
  • tapasztalat beszállítók auditálásában és új beszállítók felszabadításában,
  • ISO/TS 16949:2009 és VDA 6.3 belső auditor képesítés,
  • releváns szakmai gyakorlat esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • német nyelvtudás előny.

Amit Partnercégünk kínál:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Vas megye

Kontakt:

Polreisz Szilvia

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 575

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő