www.cvonline.hu

SQA mérnök

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket beszállító Partnerünk folyamatos bővülés alatt áll. Részükre keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A beszállítói minőségügyi problémák kezelése;
Beszállítók minőségügyi teljesítményének folyamatos nyomon követése;
A bejövő áruk vizsgálati tervének elkészítése;
Reklamációk továbbítása, az ehhez szükséges információk bekérése;
A beszállítók minőségügyi problémákat megelőző akcióinak figyelemmel kísérése;
8D riportok készítésében való aktív részvétel.

Követelmények:

Műszaki főiskolai v. egyetemi végzettség
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Min. 2-3 év autóipari gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
ISO/TS 16 949, 8D ismerete
Beszállító-minősítő rendszerek ismerete

Előny:

Német nyelvtudás
VDA 6.3 auditori v. szabványismeret

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Stabil vállalati háttér
Fejlődési lehetőség
Motiváló bérezés (bónusz, cafetéria)

Helyek Oroszlány
Budapest
Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.