www.cvonline.hu

SQA MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 867700

Link megjelenítéseimages/editor/1298886373.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SQA MÉRNÖK

FELADATOK

  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából
  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min.2-3 éves, autóiparban szerzett szakirányú gyakorlat
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Határozott fellépés

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költség támogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése