www.cvonline.hu

SQA mérnök

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Miskolcon működő, autóiparban tevékenykedő kvalifikált, műanyaggyártással foglalkozó, kizárólag exportra gyártó, multinacionális vállalat keres azonnali alkalmazással 1 fő

SQA-mérnököt

A kínált feltételek:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai karrier lehetősége

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Minőségmenedzsment, SQA területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol kommunikáció szóban és írásban
  • Projektszemlélet
  • Nagy munkabírás

A feladat rövid leírása:

  • A vállalat beszállítóinak komplex kezelése
  • Bejövő áru ellenőrzésének kezelése
  • PPAP folyamat kezelése
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése
  • Beszállítói auditok előkészítése, felügyelete
  • Reklamáció analízis
  • Erőforrások értékelése
  • PPM szint folyamatos csökkentése
  • Riportálás a menedzsment felé

A jelentkezők alkalmasságáról több körös, magyar és angol nyelvű kiválasztási folyamatban győződünk meg.

Jelentkezni lehet a Shinwa Magyarország Precíziós Kft. HR részlegén a következő módokon: a 46/530-706, 46/530-765 –ös telefonszámokon illetve a lenti internetes címen, kérjük a jelentkezésen feltüntetni a SQA - mérnök megnevezést.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator