www.cvonline.hu

SQA mérnök

  • A hirdetés 916 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

SQA mérnök

Feladatok:

  • Alapanyag eredetű problémák kivizsgálása és reklamációk indítása a beszállítók felé,
  • Beszállítóktól kapott 8D riportok értékelése és az akciók nyomon követése valamint hatékonyságuk vizsgálata,Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal (fejlesztés, beszerzés, logisztika, raktár, termelés, technológia).
  • Részvétel az új beszállítók kiválasztásában, új beszállítók auditálása, illetve jóváhagyása,
  • Bejövő áru ellenőrzés felügyelete, vizsgálatokkal kapcsolatos döntések meghozatala,
  • Új alapanyagok jóváhagyása, beszállítói bemintázási folyamat felügyelete,

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év SQA mérnöki tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség,
  • B-kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előny:

  • Autóiparban eltöltött SQA mérnöki tapasztalat,
  • SAP Q modul tapasztalat,
  • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett)

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő