www.cvonline.hu

SQA Mérnök

  • A hirdetés 1000 napja lejárt
Multinacionális termelő vállalat megbízásából keresünk SQA mérnököt.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Felelős a termelési anyagok minőségéért (pilot – validation – project – production fázisban);
  • Reklamációk ügyintézése;
  • Zárolások, zárolt raktár készletek;
  • Válogatási és utómunkálati akciók bonyolítása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított termékek minőségével kapcsolatban;
  • Együttműködés beszállítói auditok során;
  • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel, fejlesztéssel, beszerzéssel, termeléssel és a raktárral;
  • ISO/TS16949 követelményeinek való megfelelés.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:
  • Műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser);
  • Több éves, hasonló területen, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;
  • 3D-s mérési ismeretek;
  • PPAP, 8D, APQP, PFMEA, CP, SPC, MSA, VDA ismeretek;
  • Valamely termelésirányítási rendszer ismerete;
  • Kiváló tárgyalókészség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Német nyelvtudás előnyt jelent.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Egyéb: Felsőfokú Műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz06sqam

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...