www.cvonline.hu

SQA mérnök

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Pozíció leírása:

Előszéria/széria gyártás minőségügyi támogatása, a gyártáshoz szükséges dokumentumok elkészítése;
Tisztasági laborral- és a beszállítókkal való aktív kapcsolattartás;
Beépülő alkatrészek minőségügyi ellenőrzése;
Szoros együttműködés a design project team-mel;
PPAP -ek összeállítása.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Magabiztos angol nyelvtudás
Legalább 2-3 éves multinacionális környezetben szerzett minőségbitzosítási területen tapasztalat
Autóipari technikák ismerete: PPAP, Control Plan, 8D, FMEA
Termékbevezetés- és/vagy előszéria gyártásban szerzett tapasztalat

Előny:

Német nyelvtudás
Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat, releváns pozícióban

Munkavégzés helye:

Veszprém megye, Ajka

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol vagy német nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1 231-0367, +36 30/837-5258

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Rendszerben gondolkodik
Kitűnő kommunikációs és együttműködő képességgel rendelkezik
Precíz, alapos a munkájában

Egyéb hasonló állások Önnek
SQA mérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Előszéria/széria gyártás minősé...
Ajka, Veszprém

SQA mérnök

Pozíció leírása:Első minta folyamatának nyomon ...
Oroszlány, Tatabánya

SQA mérnök | SQA engineer - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom