www.cvonline.hu
SQA mérnök / csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084441
lejárt

Multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítókkal kapcsolatos tevékenységek irányítása
  • Beszállítói reklamációk kezelése, koordinálása
  • Reklamációk felkövetése, kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Beszállítói rendszer- és folyamatauditok lebonyolítása, audit riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megbeszélések szervezése és levezetése
  • Minőségügyi célok követése, beszállítók rendszeres kiértékelése és osztályozása (PPM, 8D)
  • A központi beszállítói fejlesztési csapat részére havi kimutatások készítése
  • Területen dolgozók támogatása és fejlesztése
  • Esetlegesen csoportvezetői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Többéves beszállító fejlesztői tapasztalat autóiparban
  • Autóipari termelésben szerzett tapasztalat
  • Minőségirányítási szabványok, technikák, eljárások ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás
  • Jó helyzetfelismerő és koordinációs készség
  • Önálló munkavégzés és kreativitás
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Esetenkénti utazásra való hajlandóság
  • Vezetői készség

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.