www.cvonline.hu

SQA MÉRNÖK (autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 957044

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Beszállított alkatrészek minőségének biztosítása
  • Reklamációs ügyintézés nem megfelelőség alapján
  • Beszállítók fejlesztése
  • Minőségi dokumentációs rendszer működtetése, aktualizálása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség, elektronikai előny
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949, PPAP, SPC, 8D módszerek ismerete
  • Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási terület iránt érdeklődő pályakezdő villamosmérnökök jelentkezését is várjuk multinacionális, elektronikai alkatrészek gyártásában szerzett legalább fél-1 év gyakornoki vagy munkatapasztalattal

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye