www.cvonline.hu

SQA mérnök (autóipar)

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Több száz fős, nemzetközi autóipari gyártó vállalat keresi beszállítói minőségbiztosítási munkatársát. Több új projekt is indult és indul a közeljövőben, amelyek folyamatos kihívást jelenteket mind a beszállítóknak, mind a beszállítói minőségügyi mérnök munkatársunknak egyaránt.

Feladatok:

  • Alapanyag eredetű problémák kivizsgálása és reklamációk indítása a beszállítók felé,
  • Beszállítóktól kapott 8D riportok értékelése és az akciók nyomon követése valamint hatékonyságuk vizsgálata,
    • Beszállítók értékelése és fejlesztése. Beszállítói auditok megtartása, akciólisták követése,
    • Részvétel az új beszállítók kiválasztásában, új beszállítók auditálása, illetve jóváhagyása,
    • Bejövő áru ellenőrzés felügyelete, vizsgálatokkal kapcsolatos döntések meghozatala,
    • Új alapanyagok jóváhagyása, beszállítói bemintázási folyamat felügyelete,
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal (fejlesztés, beszerzés, logisztika, raktár, termelés, technológia).

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év SQA mérnöki tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség,
  • B- kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előny:

  • Autóiparban eltöltött SQA mérnöki tapasztalat,
  • SAP Q modul tapasztalat,
  • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés.

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre.

Részleg

beszállítói minőségbiztosítás