www.cvonline.hu

SQA incoming technikus

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Az osztrák tulajdonú MELECS Csoport elektronikai és elektromechanikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek, zárt rendszerű telekommunikációs eszközök részegységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A csapat bővítése céljából a MELECS csoport győri telephelyére pályakezdő munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Bejövő anyag ellenőrzés
  • Sérült szállítások vizsgálata
  • Termelési hibák (PPM) analízise, összekészítés visszaküldésre
  • Új alkatrészek bevezetése a logisztikai rendszerbe

Elvárások:

  • Technikusi végzettség
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Alap szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban (német nyelvtudás előny)

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Amennyiben részt kíván venni a cég jövőjének alakításában, és érdekli a fenti pozíció, kérjük, küldje meggyőző önéletrajzát magyar és angol/vagy német nyelven a "Jelentkezés" gombon keresztül.
MELECS EWS GmbH & Co KG Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő