www.cvonline.hu

SQA Engineer (Székesfehérvár) Ref.szám: FE-358

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 900969

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 1-2 éves beszállítói kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Minőségtechnikák, módszerek ismerete a gyakorlatban (PPAP, 8D, CP, SPC, stb.)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Mérési ismeretek
  • Kiváló tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Auditálási tapasztalat
  • Fém- és műanyag, egyéb mechanikus alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat

Főbb feladatok:

  • Felelős a termelési anyagok minőségéért (pilot validation project production fázisban)
  • Zárolások, zárolt raktárkészletek
  • Válogatási és utómunkálati akciók bonyolítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított termékek minőségével kapcsolatban
  • Együttműködés a beszállítói auditok során
  • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel, fejlesztéssel, beszerzéssel, termeléssel és a raktárral
  • ISO/TS 16949 követelményeinek való megfelelés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, albérlet-, letelepedési-támogatás, bejárás-támogatás, bónusz)!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport folyamatosan bővülő székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-358-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)