www.cvonline.hu

SQA Engineer (Referenciaszám: HM-151)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 660386

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Több éves, hasonló területen, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • PPAP, 8D, APQP, PFMEA, CP, SPC, MSA, VDA ismeret
  • 3D-s mérési ismeretek
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiváló tárgyalókészség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok:

  • Felelős a termelési anyagok minőségéért (pilot – validation – project – production fázisban)
  • Zárolások, zárolt raktárkészletek
  • Válogatási és utómunkálati akciók bonyolítása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal a beszállított termékek minőségével kapcsolatban
  • Együttműködés a beszállítói auditok során
  • Kapcsolattartás a stratégiai beszerzéssel, fejlesztéssel, beszerzéssel, termeléssel és a raktárral
  • ISO/TS 16949 követelményeinek való megfelelés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport folyamatosan bővülő székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó  HM-151-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő