www.cvonline.hu

SQA csoportvezető

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Pozíció leírása:

Beszállítói minőségügyi csapat vezetése (SQE / ASQE / WE Team/ Quarantine);
Vevőspecifikus követelmények betartása, és azok képviselete a beszállítók felé;
A beszállítói menedzsment területet érintő minőségcélok definiálása és nyomon követése;
A minőségbiztosítási dokumentumok vezetése, aktualizálása;
Beszállítói auditok végrehajtása, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése;
Beszállítói bemintázási dokumentációk összevetése a vevői követelményekkel;
Beszállítói mutatószámokkal kapcsolatos statisztikák elkészítése, akciók kidolgozása;
Problémás beszállítók fejlesztése;
Nemzetközi kapcsolattartás az anyavállalattal és a társrészlegekkel;
Vevői auditokon részvétel;
Junior kollégák folyamatos képzése, irányítása, motiválása;
Problémás eszkalált beszállítói reklamációk nyomon követése;
Beszállítói válogatások, utómunkák koordinálása külsős cégekkel.

Követelmények:

Mérnöki diploma
Min. 2-3 éves tapasztalat hasonló, vezetői munkakörben
Aktív német és/vagy angol nyelvtudás
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és idegennyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

A bérezésen túl bónusz, cafeteria.
A bejárást támogatják.