www.cvonline.hu

SQA CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.25.
Hirdetés azonosító: 1129347

Megbízónk – fejér megyei multinacionális vállalat – számára keresünk megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • AZ SQA csoport irányítása: 8 fő (mérnökök és bejövőáru ellenőrök)
  • Beszállítói auditok végzése felmérés, vagy javítás céljából
  • Részvétel a beszállítók kiértékelésében
  • Beszállítói első minta folyamatának nyomon követése, határidőtervek felügyelete
  • Beszállítói változások nyomon követése
  • A beszállítói bemintázások koordinálása a sorozatgyártásban
  • Beszállítói reklamációk felügyelete, intézése
  • Havi, negyedéves, éves, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, telephelyen belül és kívül
  • Beszállítói chargeback folyamatok kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol és német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Vezetői képesség és gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA CSOPORTVEZETŐ, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678