www.cvonline.hu

SQA Commodity Engineer (Referenciaszám: FE-903)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.11.18.
Hirdetés azonosító: 778351

Elvárások:

  • Műszaki diploma (gépészmérnök diploma műanyag-feldolgozó szakirányon előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műanyagipari gyártó cégnél, termelés vagy minőségbiztosítás területén szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Műanyagok, műanyag-feldolgozási technológiák, - berendezések és gépek, - szerszámok ismerete
  • Kiváló kommunikációs, koordinációs és problémamegoldó készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • TS/VDA szabványok ismerete
  • Beszállító fejlesztői tapasztalat (CPK, P-FMEA, APQP/PPAP, SPC, stb.)

Főbb feladatok:

  • Beszerzési osztály támogatása, új beszállítók esetén részvétel a kiválasztásban az adott szakterületen
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói hibák összegyűjtése, esetleges reklamációk kezelése és nyomon követése, beszállítók értékelése
  • Beszállítói auditok szervezése, lebonyolítása, audit eredmények összegzése
  • Beszállító fejlesztő stratégiák kidolgozása, a beszállítók minőségügyi fejlesztése
  • Új termék bevezetés szakmai felügyelete
  • Szériaalkatrészek módosításainak végrehajtása a beszállítóval, stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-903-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-66-41-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő