www.cvonline.hu

SQA - BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1010488

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése)
  • Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés, anyagi kérdések tisztázása
  • Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal
  • Aktív szerepvállalás a beszállítók közötti termék áttelepítés során
  • Beszállító mutatószámainak készítése, nyomon követése, akciók azok javítására
  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás
  • Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Gyakorlati tapasztalat minőségi technikák alkalmazásában (MSA, R&R, SPC, 5Why, Ishikawa stb.)
  • Többéves beszállítói minőségbiztosítási tapasztalat
  • Önálló és eredmény-orientált munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy angol)
  • SAP ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SQA - BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország