www.cvonline.hu

SPS-programozó

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Világszerte elismert vállalat keres Ettlingenben (Karlsruhe mellett) és Böblingenben (Stuttgart mellett) lévő szoftverrészlege kiépítéséhez több fő

SPS- programozót

Feladatkör:

  • SPS-vezérlések valamint számítógép-vezérlésű rendszerek programozása és üzembe vétele,
  • projektgondozás a terv előállításától kezdve az üzembe helyezésig,
  • dokumentációk készítése,
  • a program betanítása.

Csak semmi pánik: nem kell izmos embernek lennie ahhoz, hogy anyagmozgató rendszerekhez szükséges elektronikus berendezéseket és vezérműveket hozzon létre. Ha egyszerűen csak szereti a munkáját, akkor ez a világszerte ismert vállalat örülne, ha Önnel együtt fejleszthetne ki teljes rendszermegoldásokat az ipari automatizálás minden területére. Spektrumuk az elemzéstől, tervezéstől, energiaoptimalizálástól és szoftver-fejlesztéstől kezdve a kapcsolószekrények szállításán át, az elektromos beszerelésekig, üzembe helyezésig és hotline-szervízig terjed.

Főbb munkaterületeik: csomag-futószalagok, csomagválogató gépek, logisztikai központok és gépkocsigyártás, retrofit rendszerek.

Feltételek:

  • elektrotechnikai/automatizálás-technikai felsőfokú végzettség, államilag elismert technikusi vagy elektrotechnikusi mesteri végzettség.
  • az SPS-programozás (AWL) területén szerzett tapasztalat a következő rendszerek ismeretével:
  • Simatic S7/S5 és IEC 1131 szerinti Soft-SPS.
  • a meghajtási technikák és mezőbusz rendszerek területén szerzett ismeretek
  • B2-es szintű angol és német nyelvismeret,
  • elkötelezettség,
  • jó kommunikációs készség
  • szolgálati utak vállalása (kb. 50%) - nemzetközileg is.

Jövőbeni partnere sok lehetőséget kínál Önnek:

  • Egyéni bedolgozást a cég székhelyén, valamint érdekes és változatos feladatokat a helyi ügyfelektől - nemzetközileg is.
  • személyes és személyre szabott továbbképzést
  • teljesítmény szerinti bérezést és vonzó szociális juttatásokat
  • prémiumfizetéseket munkahelyi jubileum, kerek születésnapok, esküvő, gyermekszületés stb. alkalmakor
  • éves keresete elérheti a 40.000 Eurót, megfelelő szakmai tapasztalattal meg is haladhatja azt - megegyezés szerint.

A munka sok utazással jár. A cég repülőterek, az Amazon és más csomagküldő szolgálatok részére állít elő támogatási rendszereket világszerte.

Az új munkatársak Németországba való költözését a cég 3000 Euró összegig támogatja. (Elszámolás számlák alapján)

A Hüser European Recruiting UG támogatja Önt a lakáskeresésben és egyéb hivatali ügyek intézésében.

Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Külföldi munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Német, Angol