www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 759754
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy nemzetközi szállítmányozási vállalat, mely a világ számos országában nyújt magas színvonalú logisztikai szolgáltatásokat.
Magyarországon 2006-ban kezdte meg működését a vállalat. Főbb üzletágaik: közúti szállítmányozás, tengeri/légi szállítmányozás, gépjárműszállítás és logisztika, raktárlogisztika.

Jelenleg

SPOT KERESKEDŐ

munkakörbe keresnek munkatársat.
(Közúti szállítmányozási terület)

Feladatok:

•    Új ügyfelek felkutatása, igényeinek felmérése  és a kapcsolódó szállítási feladatok lebonyolítása
•    Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás személyesen és telefonon
•    Ügyfelek igényeinek teljes körű felmérése és elemzése
•    Árajánlatok összeállítása és kiadása
•    Spot fuvarok teljes körű megszervezése, lebonyolítása
•    Részrakományok összehangolása
•    Vonatkozó adminisztráció, statisztikák elkészítése.

Elvárások:

•   Középfokú angolnyelv-tudás
•    Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
•    Minimum 1 éves értékesítési és/vagy telesales tapasztalat
•    Nagyfokú proaktivitás és önállóság
•    Sikerorientált, agilis személyiség
•    Folyamatszemléletű gondolkodásmód
•    Pontosság, precizitás
•    Megbízhatóság
•    Nagy munkabírás
•    Nyitott személyiség, jó kapcsolatteremtő készség
•    Egyéb nyelvismeret és fuvarszervezői tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC