www.cvonline.hu

Sportruházati eladó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1079956

Sportruházati üzletbe keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Beérkező vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Áruházrendezés
  • Kasszázás

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Heti 2-3 műszak vállása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bér: bruttó 750Ft./óra
  • Munkaidő: hétfő-péntek 13-19 óra, szombat-vasárnap 10-20 óra

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs