www.cvonline.hu

Sportkomplexum - Operatív Vezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 976968
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A leendő vezető feladatai közé tartozik a létesítmény zavartalan működésének biztosítása, esetleges hibák esetén azok lehető leggyorsabban történő elhárítása és a dolgozók irányítása.

Feladatkör, felelősségek:    •Megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi a sport és egyéb szabadidős tevékenységet szervező egység munkáját;

•Vezeti a komplexumon belül működő vendéglátó egységet;

•Közreműködés a sportesemények, rendezvények, versenyek megszervezésében;

•Aktív kikapcsolódást célzó programok, fitnesz programok szervezése;

•Életminőség javító programok szervezése;

•Sportrekreációs létesítmény üzemeltetése; a rendszeres leltárok megszervezése, vezetése;

•Tájékoztatás a rendelkezésre álló eszközökről,

•Nyilvánosság biztosítása az eseményeknek, műsoroknak és tevékenységeknek;

•Költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása;

•Az egység működéséhez a személyi és tárgyi feltételek biztosítása, ellenőrzése és összehangolása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Felsőfokú végzettség, előny: Sportszervező végzettség

•Vezetői tapasztalat

•Előny: vendéglátásban szerzett tapasztalat

•Dinamikus, agilis személyiség

Nyelvtudás:    Előny: Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy évek óta sikeresen és gazdaságosan működő sportlétesítmény tulajdonosa. Célja a folyamatos megújulás és a magas színvonalú szolgáltatás biztosítása vendégeiknek.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.