www.cvonline.hu

Sportiskola gazdasági adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 1312 napja lejárt

A Debreceni Sportcentrum Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft. pályázatot hirdet

állás betöltésére.

Feladatai:

  • A Sportiskola teljes körű gazdasági adminisztrációja
  • A látvány – csapatsportágak pályázatainak, költségvetésének és előrehaladási jelentéseinek  teljes körű adminisztrációja
  • A kiemelt sportágak pályázatainak, költségvetésének elkészítése, teljes körű gazdasági adminisztrációja
  • Közreműködik az Sportiskola és a Sportcentrum rendezvényeinek gazdasági elszámolásában, lebonyolításában

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Jó rendszerezési és problémamegoldó készség
  • Az alkalmazás feltétele: erkölcsi bizonyítvány megléte
  • Gazdasági végzettség előnyt jelent
  • Microsoft Office magas szintű ismerete (Microsoft Word, Excel)
  • Határozott, önálló, hatékony és gyors munkavégzés

Fényképes, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével 2014. február 14. 14 óráig az alábbi címre kérjük.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő